Xopero Backup & Restore

Doskonałe oprogramowanie do zabezpieczenia danych w każdej organizacji teraz również z Thecus & Windows Storage Serwer

Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które implementujesz na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane: od pojedynczych plików po bazy danych i serwery fizyczne i wirtualne. Dzięki temu idealnie spisuje się nie tylko w firmach o małej, ale też i dużej strukturze organizacyjnej.

Kompletne rozwiązanie kopii zapasowych Xopero Backup and Restore

Wyjątkowe rozwiązanie dla małych, średnich i dużych organizacji teraz z Thecus

Xopero Backup and Restore

Xopero Backup & Restore dla systemów Windows to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które implementujesz na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane: od pojedynczych plików po bazy danych i serwery fizyczne i wirtualne. Dzięki temu idealnie spisuje się nie tylko w firmach o małej, ale też i dużej strukturze organizacyjnej. Nieograniczona ilość endpointów, serwerów, maszyn wirtualnych! Xopero Backup & Restore kompleksowo zabezpieczy wszystkie dane krytyczne. Teraz dostępne dla dysków sieciowych Thecus Windows Storage Server.

Bezpieczeństwo

Xopero Backup & Restore to kompleksowe narzędzie do tworzenia polityki backup. Zaraz po zakończeniu instalacji można rozpocząć wykonywanie i zarządzanie wszystkimi backupami w firmie.

Zarządzanie

Z Xopero możesz centralnie oraz zdalnie zarządzać backupami, monitorować ich poprawność, dokonywać konfiguracji kont i aplikacji zainstalowanych na stacjach roboczych i serwerach w firmie.

Oszczędności

Xopero Backup & Restore instalujesz na swoim środowisku IT! Oszczędzasz więc czas i pieniądze, a twój dział IT pracuje pełną parą, ponieważ z Xopero nie ma długotrwałego wdrożenia.

Skalowalność

Nieograniczona ilość endpointów, serwerów, maszyn wirtualnych! Niezależnie od wielkości Twojej infrastruktury IT, Xopero kompleksowo zabezpieczy wszystkie dane krytyczne.

Maksymalne zabezpieczenie całego środowiska biznesowego

Xopero zabezpiecza serwery, komputery, usługi i urządzenia mobilne

Kopia zapasowa z Xopero

Backup stacji roboczych

Obecnie nastąpiła migracja danych do endpointów. To właśnie na komputerach i laptopach przechowuje się teraz najważniejsze informacje biznesowe. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest na wagę złota. Decydując się na Xopero Backup & Restore unikniesz wysokich kosztów związanych z utratą danych i zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojego biznesu.

Backup serwerów

Odzyskiwanie danych z serwera może być trudne i długotrwałe. Może, ale wcale nie musi. Dzięki Xopero Backup & Restore kompleksowo zabezpieczysz swój serwer, bazy danych i skrzyni pocztowe. A w przypadku awarii szybko zażegnasz kryzys i wrócisz do pracy – ponieważ nasze rozwiązanie uchroni cię przed długotrwałym przestojem w biznesie.

Maszyny wirtualne

Twórz kopie zapasowe, odzyskuj i replikuj maszyny wirtualne VMware i Hyper-V. Oprogramowanie Xopero Backup & Restore na platformach Thecus pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać Xopero Backup & Restore?

Atrakcyjna cena, wysoka wydajność i gwarancja wsparcia technicznego

Xopero Backup Software
  • MS SQL backup
  • MySQL backup
  • PostgreSQL backup
  • Firebird backup
  • Hyper-V backup
  • Windows Server backup
  • Windows OS backup
  • Microsoft Exchange backup
  • Microsoft Outlook
  • Endpoint & Server protection

Kluczowe cechy rozwiązania Xopero Backup & Restore

Najlepszy wybór rozwiązań kopii zapasowej – Polski produkt i pełne wsparcie techniczne na każdym etapie.

Szybkość wdrożenia

Wdrożenie odbywa się w oparciu o środowisko IT klienta, jest więc szybkie i nie wpływa na pracę w firmie. Thecus doskonale się sprawdzi jako magazyn danych i centralny serwer backupu.

Oszczędność

Oprogramowanie Xopero nie wymaga rozbudowy infrastruktury IT, pozwala więc zaoszczędzić pieniądze i czas. Całość jest zarzadzana zdalnie a dane gromadzone na dysku sieciowym Thecus.

Centralne zarządzanie

Kompleksowe narzędzie, które pozwala zarządzać i konfigurować wszystkie procesy backupu, w całej firmie. System może być zarządzany z dowolnego miejsca w sieci lokalnej lub przez RDP.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dzięki szyfrowaniu kluczem AES 256 i protokołowi SSL dane są zawsze maksymalnie chronione – zarówno podczas przesyłu jak i zapisu na serwerze. Technologie bezpieczeństwa prosto z banków dla bezpiecznego przesyłu Twoich danych.

Disaster recovery

Xopero umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego. Planowanie disaster recovery jeszcze nigdy nie było tak proste. Od stacji roboczych, przez serwery i maszyny wirtualne do urządzeń mobilnych.

Backup hybrydowy

Maksymalne bezpieczeństwo kopii zapasowych. Xopero pozwala na backup lokalny, jak i wysłanie danych do chmury na wypadek uszkodzenia serwera. Dodatkową ochroną  jest system RAID na serwerze oraz deduplikacja i migawki plików.